Audi VIN numurs – kur tas ir?

Transportlīdzekļa identifikācijas numura kods (saīsināti VIN) pirmo reizi tika izmantots 1954. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs. Piemēram, Audi automašīnu ražotāji šādā veidā jau marķē savas automašīnas. Šāda veida zīmes ir sākušas izmantot ražotāji Eiropā. Tomēr pirmie numuri izskatījās citādi. Tas bija tikai astoņdesmitajos gados (īpaši 1981. gadā) pasaules ražotājiem, kopā ar amerikāņu ražotāji beidzot vienojās par šo jautājumu. Kopš tā laika katrai automašīnai ir savs unikālais VIN numurs.

Audi VIN numurs – kur tas ir?  – VIN numuru var atrasties dažādās vietās, atkarībā no automašīnas modeļa (piem., Audi A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, S3, S4, S5, RS3, RS4, TT, R8, Q5). Visbiežāk sastopamās VIN numura vietas ir šādas:

Vieta, kur logs pieskaras vadības panelim vadītāja pusē
Durvju slēdzenes apkārtne
Tiesiskā riteņa arka
Motora nodalījuma labās puses stiprināšana
Stāvs pie labā priekšējā sēdekļa
Bagāžas grīdas labajā pusē

 

Audi VIN dekodētājs ļaus mums pārbaudīt visu būtisko informāciju par transportlīdzekli. Tie ir tādi dati kā nobraukums, transportlīdzekļa vēsture, sākotnējā krāsa vai izcelsmes valsts. Pamatojoties uz šo informāciju, mēs varam pārliecināties, ka auto mēs pērkam, ir faktiski ko klāt to pārdevēju. Pat krāsu maiņas dati var liecināt par nopietnu šķidrumu. Izmantojiet mūsu vietni, lai atrastu VIN savā automašīnā.

VIN AUDI ATBALSTS