Vai jūs interesē Audi bezmaksas VIN pārbaude? Izmantojiet mūsu rīku un atšifrējiet VIN. Iepazīstieties ar transportlīdzekļa vēsturi, izmantojot šo vienu kodu.

Audi bezmaksas VIN pārbaude – kāpēc ir vērts pārbaudīt VIN numuru?
Audi zīmols gadiem ilgi ir saistīts ar sporta panākumiem. Uzvaras Austrijas Alpu in gados 1911- 1914 līdz augustam Horchowi atļauti pēc dažiem gadiem slavināt nosaukumu Audi visai pasaulei. Kopš tā laika Audi Typ C 14/35 zirgspēks ir saukts par “Alpine Winner”.

Vēlāk gados mērķis bija pakāpeniski palielināt Audi zīmola pozīciju tirgū. Piecu Engine (1976), turbo (1979) un visu riteņu piedziņa quattro (1980), ir ieguvuši daudz fanu. Ļoti svarīgi, lai uzņēmumam tas bija 1980. gadā, un ierakstu modelis Quattro, ar kuru Audi beidzās ar daudziem panākumiem par maršrutiem daudzu mītiņus.

1985. gadā nosaukums tika mainīts no Audi NSU Auto Union AG uz AUDI AG. Kopš tā laika uzņēmumam un produktiem ir viens un tas pats nosaukums. Uzņēmuma mītne atgriezās Ingolštatē.

Populārākās modeļi ir Audi 80, Audi A4, Audi Quattro, Audi A6, Audi A8, Audi A3, Audi TT, Audi Q7, Audi A8, Audi R8, Audi A5, Audi A7, Audi Q3.

Audi bezmaksas VIN pārbaude palīdzēs jums uzzināt visu informāciju par konkrētu modeli. Pateicoties VIN, jūs mācīties, cita starpā transportlīdzekļa vēsture, aprīkojuma veids, krāsa un tā izcelsme. Visa šajā laidienā esošā informācija ļaus jums izdarīt pareizo lēmumu pērkot automašīnu. Atcerieties, ka precīzu VIN numura vietu savā modelī var atrast vietnē www.numervin.com.

Vai jūs plānojat iegādāties Audi automašīnu? Pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi, ievadot VIN zemāk.